הכנה ללידה בעזרת הרפואה הסינית

תורת הרפואה הסינית, מצביעה על מספר איברים המשפיעים על תהליך ההיריון: הכליות, הכבד, הטחול, ומרידיאן (מסלול אנרגטי) המכונה "ים הדם". חוסר איזון או חולשה באחד האיברים הללו גורמים לתופעות לא נעימות, המלוות לעיתים את ההיריון (חולשה, בחילות, הקאות, צרבות, עצירות, טחורים, כאבי גב, כאבי אגן, כאבי ראש ועוד).

בהכנה ללידה ברפואה סינית אנו שואפים לסייע לאשה ההרה להגיע לשלב הלידה כשהיא מוכנה היטב. הטיפול נעשה בהתאם לאבחנה מדויקת ואנו מטפלים בגורמי הסבל או בגורמים העלולים למנוע לידה נוחה למנוע צירים מדומים.


הטיפול מתמקד בהכנת הגוף והרחם ללידה, ריכוך והגמשת צוואר הרחם, הכנת אזור האגן ללידה, הגמשת הרצועות והגידים, בהפגת כאבים לקראת הלידה ובהעלאת האנרגיה הכללית. הכנת הגוף ללידה מסייעת ללידה קלה ומהירה יותר. ישנם מספר מחקרים שמצאו כי הטיפול בדיקור במהלך ההיריון וכהכנה ללידה, מעלה את הסיכויים ללידה קצרה ופחות כואבת ואף מפחית את אחוזי ההתערבות הרפואית במהלך הלידה.


טיפול הכנה ללידה מתחיל בדרך כלל בשבוע שלושים ושניים , לאחר אבחנה מדויקת של מצב היולדת. הטיפול נמשך בקצב של אחת לשבועיים עד שבוע שלושים ושמונה ואז קצב הטיפולים מתגבר עד ללידה עצמה.

נשים רבות כבר עברו טיפול שכזה ב"בית המרפא – תאנה" ובחלקן הגדול אף חזרו בהריונות הבאים לטיפול .


להכנה גופנית טבעית לקראת הלידה


לקביעת פגישה : 04-6915164

או במייל :

שאלות ותשובות
 
יש לי שאלה אישית
שם
Email
 
 


הרשמו כאן ואחת לשבוע ישלח אליכם לתיבת הדוא"ל טיפ שיתרום רבות לבריאותכם הכללית.

דוא"ל*
שם